Często ludzie zastanawiają się dlaczego ;
Jestem nieszczęśliwa/wy w związku
Mój mąż/żona pije alkohol
Choruję na depresję
Jestem otyła/ły choć uprawiam sporty i stosuję diety
Są to normalne pytania dnia codziennego wielu ludzi te i mnóstwo innych.
Otóż ,(co może być dziwne ),odpowiedź na to pytanie jest w was w waszej podświadomości .
ludzie programują się do siódmego roku życia ponieważ od momentu życia płodowego dzieci są w stanie alfa jest to okres w którym tworzy się podświadomość która rządzi nami i naszą wolą w 93 do 95%
Jedyną metodą by mieć do niej dostęp jest praca z nią
w bardzo wielu przypadkach pracy nad sobą nad umysłem podświadomym jest uzdrowienie ciała chorób które mają bezpośredni związek z przepracowywanym programem.
Reklamy


Jak wygląda sesja Przykład num1

KLIENTKA MA ZDIAGNOZOWANĄ NERWICĘ LĘKOWĄ Pani Ewa

Ja;Witam co chciała byś przepracować.
Ona;często wpadam w złość ,czuję że straciłam kontrolę nad życiem właściwie nigdy jej nie miałam ,biorę leki lecz one nie działają nic się nie zmienia ciągle żyję w lęku szczególnie kiedy robi się ciemno .
Nie umiem ułożyć sobie życia ,każdy partner którego miałam znęcał się nade mną psychicznie wtedy wzbiera we mnie agresja i rzucam się do niego z rękoma,wpadam w taką złość że mogłabym zabić .
Ja;Ok teraz chciała bym abyś przypomniała sobie jakie relacje miałaś z tatą i wszystkimi męskimi członkami rodziny a szczególnie z tymi z którymi miałaś
konflikt.
Czy był ktoś taki ?
Ona;Tak moi rodzice dwa lata temu mieli dobrego kolegę który często u nas zostawał na noc którejś nocy po imprezie alkoholowej przyszedł do mojego pokoju gdy spałam jak się obudziłam to na mnie właził ,zesztywniałam bałam sie krzyczeć on powiedział że jak krzyknę to powie że sama go zaprosiłam do swojego pokoju i że to moja wina.
Ja;czy rodzice się o tym dowiedzieli ?
Ona; Nie on powiedział że to moja wina.
Ja; Ok czy masz jeszcze złe wspomnienia z mężczyznami
Ona;Mojej mamy brat był strasznym awanturnikiem ,szczególnie kiedy pił to bił babcię ,dziadka i nieraz też mojego tatę ,bardzo źle traktował moją ciocię i swoje dzieci,
Ja;Ok powiedz jak się czułaś gdy on przychodził i pił alkohol .
Ona;Uciekałam do koleżanek i bałam się wracać do domu .
Ja; czy pamiętasz ile miałaś lat gdy po raz pierwszy widziałaś awanturę w wydaniu wujka.
Ona;około dziewięciu ,wcześniej mieszkaliśmy u drugiej babci jak wujek dostał mieszkanie to my się wprowadziliśmy na jego miejsce i przyjeżdżał dosyć często zawsze uciekałam bardzo sie jego bałam.
Ja; dobrze czy był ktoś jeszcze ( kąd dalsze pytanie ponieważ sprawy działy się po dziewiątym roku życia więc nie może być przyczyną tylko skutkiem gdyż programy tworzą się do siódmego roku życia)
Ona;jest jeszcze jeden wujek zawsze czuję przy nim lęk ,jest to mąż siostry mamy ,gdy byliśmy mali to mama zawoziła nas do cioci na wikendy.
nigdy nie chciałam tam jeździć lecz nie miałam wyboru.
Ja;Dla czego nie lubiłaś tam jeździć co się dział kiedy tam byłaś.
Ona; Ciocia i wujek mnie nie lubili.
(Klientka zaczyna sie denerwować i trzęsą się jej ręce)
Ja; w jaki sposób zauważałaś że cię nie lubią co było nie tak w ich zachowaniu krzyczeli na mnie za wszystko ,gdy chciałam sie poskarżyć tacie to zawsze mówili żę kłamię .
Ja;Czy pamiętasz jakieś inne sytuacje które miały miejsce w ich domu.?
Ona; Nie wiele pamiętam z czasu kiedy byłam dzieckiem ,czasami mam jakieś przebłyski.
Ja; dobrze więc wejdziemy na wyższy poziom aby dostać się do tych momentów których nie pamiętasz ,podświadomość wszystko pamięta wystarczy dopuścić ją do głosu.
ROZMOWA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ
Ja ;Witaj jak masz na imię?
Podświadoma ćzęś klientki; Ból
Ja;Witam cię Ból
Czego uczysz Ewę i przed czym ją chronisz?
Podświadomość;chronię ją przed cierpieniem prze mężczyznami oni ją krzywdzą
Ja; w jaki sposób co jej grozi z ich strony .
Podświadomość; Zły dotyk.
Ja;Dziękuje tobie za te informacje chce byś wiedziała że jesteś bardzo ważną częścią Ewy i wiem że inaczej nie mogłaś ją ochronić gdyż wiem że możesz sie tylko uczyć inie możesz sama niczego zmienić.
Teraz chcę abyś pokazała Ewie co się takiego wydarzyło że uznałaś takie działanie za najlepszą formę ochrony .
Teraz klientka przypomina sobie wydarzenie które zapomniała.
Ona;jestem u cioci jest ciemno i jestem w łóżku obok nie leży wujek ,ja jestem bez majtek a on nie dotyka i wkłada mi swojego penisa w rękę .
Ja ;Nie bój sie to już było nie wróci jesteś bezpieczna.
Ona;już wszystko pamiętam on mnie gwałcił i to nie raz.
Ja ; Czy Ciocia tego nie widziała nie powiedziałaś jej?
Ona;Ciocia widziała raz i pobiła mnie krzyczała na mnie że to moja wina i że to ja jego sprowokowałam .Powiedziała
że zabrania mi to komukolwiek powiedzieć bo i tak nikt mi nie uwierzy.
Ja;Ile masz lat.
Ona;pięć
Ja; Czy kiedykolwiek komuś o tym powiedziałaś ?
Ona;Nie bardzo sie wstydziłam bałam się że to moja wina .Byłam taka brudna
Jak mogłam o tym zapomnieć?.
Konieczny proces wybaczenia bez niego nie będzie przemiany
Wracamy do podświadomości i wprowadzamy przemianę.
Klientka zapomniała o tych wydarzeniach ponieważ jej podświadomość celowo spowodowała amnezję w celu ochrony gdyż uznała że trauma była zbyt wielka i mogła by jej nie udźwignąć tego ciężaru .
Po dwóch kolejnych sesjach pani Ewa całkowicie wróciła do zdrowia psychicznego.

Dziewczyna żyła w poczuciu winy że jej wujek ją gwałcił gdyż w tak młodym wieku osoby którym ufała najpierw ją skrzywdzili później wmówili jej że to jej wina .Czyli dorośli krzywdzą
Wstyd i poczucie bycia brudną grzeszną,spowodowało że nie umiała znaleźć sie w żadnym otoczeniu zawsze to ona była wszystkiemu winna .Poprzez zakodowaną projekcję że kłamie nie mogła się nikomu poskarżyć gdy ktoś ją krzywdził z góry dostawała informacje że co by się nie działo to i tak ona będzie winna .Jedyne co mogła zrobić to okazywać złość agresje i nie potrafiła nad tym zapanować .Leki które brała nie mogły jej pomóc gdyż nikt ani nic jej nigdy nie pomógł więc musi sobie radzić jak zawsze sama co sprawiało że wpadała w jeszcze większe tarapaty.
Pani Ewa chorowała na nerwicę po takich przejściach bardzo często spotykam się z kobietami które już mają raka piersi lub inne schorzenia kobiece.

Reklamy

Pozycjonowanie tanio


Reklamy

Przedszkole Zamość
www.przedszkole.bulok.info
Uzdrawiaj się świadomie Joanna Zawół | Gdy dotyka cie choroba i masz problemy w życiu osobistym to znaczy że twoja podświadomość daje ci znak że działasz przeciw sobiePozycjonowanie www.bulok.pl |

Login


Reklama